Kadra

Anna Dudek

Anna Dudek nauczyciel dyplomowany - odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej i Złotym Krzyżem Zasługi za wieloletnią pracę na rzecz edukacji. Ponad 20 lat związana z kształceniem zawodowym dorosłych. Założycielka czterech placówek oświatowych na Podkarpaciu. Pomysłodawczyni oraz założycielka szkoły. Od 2006 roku Dyrektor Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Katarzyna Dudek

Katarzyna Dudek Wicedyrektor i współzałożycielka Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Dyplomowana kosmetyczka, stylista paznokci, wizażystka, szkoleniowiec. Autorka specjalistycznych branżowych programów szkoleniowych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Założyciel Studio Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Marcin Dudek

Marcin Dudek właściciel Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie. Odpowiedzialny za kadry, finanse, marketing oraz promocję Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie oraz Studio Wizażu i Stylizacji. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej.

Elżbieta Kosydar

Elżbieta Kosydar Prezes Podkarpackiego Klubu Florystów SITO NOT Rzeszów, przewodnicząca komisji egzaminacyjnej Florystyka Izba Rzemieślnicza Rzeszów, nauczyciel akademicki WSI-E Rzeszów. Od 11 lat nauczyciel Florystyki w Szkole Policealne Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie, właścicielka firmy FHUP Ropczyce, autorka trzech książek z zakresu florystyki. Twórca wielu pokazów i wystaw florystycznych.

Natalia Plakhetko

Natalia Plakhetko absolwentka kierunków kosmetologia estetyczna i technologia wytwarzania preparatów kosmetycznych studiów licencjackich oraz studiów magisterskich z specjalizacji medycyna estetyczna wydziału medycznego WSIZ w Rzeszowie, absolwentka studiów podyplomowych przygotowania pedagogicznego, ukończyła szereg kursów oraz brała udział w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalista z zakresu zaawansowanych metod pielęgnacji skóry twarzy i ciała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wykładowca dydaktyczny w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Bernadeta Kopczacka

Bernadeta Kopczacka aktywnie pracująca kosmetyczka z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Pełni funkcję managera Studia Wizażu i Stylizacji. Od początku drogi zawodowej jest związana ze Szkołą Policealną Wizażu i Stylizacji. Kosmetyka to jej największa pasja. Słuchaczom przekazuję zdobywane codziennie doświadczenia oraz wiedzę o funkcjonowaniu gabinetu kosmetycznego. Jej specjalnością są zabiegi pielęgnacyjne, masaż twarzy, stylizacja brwi.

Katarzyna Jadach

Katarzyna Jadach energiczna wizażystka pochodząca do swojej pracy z pasją, zaangażowaniem i wielkim sercem. Z wykształcenia technik usług fryzjerskich ze specjalizacją stylizacja i wizaż oraz technik usług kosmetycznych. Jej znakiem rozpoznawczym jest profesjonalne i indywidualne podejście do Uczniów i Klientów. Uwielbia niebanalne rozwiązania i pracę z ludźmi. Makijaż jest dla niej sztuką artystyczną, która wydobywa piękno z kobiet dodając im przy tym pewności siebie. Twarz traktuje jak czyste płótno, a kosmetyki jak paletę barw.

Olga Grzeszek

Olga Grzeszek, plastyk, charakteryzatorka, wizażystka, trener zawodu, szkoleniowiec. Absolwentka socjologii na AGH oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wiedzę o makijażu wyniosła ze szkoły wizażu i charakteryzacji FAM. Zdobytą tam wiedzę wzbogaciła pracą zawodową, pracując jako charakteryzatorka w programie telewizyjnym Milionerzy, Teatrze Ludowym w Krakowie (przedstawienie "Błysk rekina"), Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej ("Proces" w reż. W. Kościelniaka, "Elektra-Twarze" w reż. K. Globisza). Współpracowała również z zespołem Vir podczas kręcenia teledysku do utworu "Nie jeden raz". Podczas nauki pomagałam w tworzeniu etiud studenckich. Współpracowała z firmami kosmetycznymi Golden Rose, Joko Cosmetics, Rouge Bunny Rouge w charakterze szkoleniowca oraz wizażystki regionalnej. Obecnie prowadzi swoje własne studio wizażu oraz pracuje jako szkoleniowiec dla marki Collistar.

Weronika Szczepek

Weronika Szczepek profesjonalna i utalentowana wizażystka. Już jako nastolatka z ogromna dociekliwością śledziła poczynania wielkich wizażystów by z czasem dołączyć do grona wykwalifikowanych makijażystek . Swoje umiejętności nabywała w trakcie licznych szkoleń w najlepszych szkołach wizażu w kraju, by z czasem móc wziąć udział w sesjach zdjęciowych, pracować jako Beauty expert, na planach produkcji i finałach Miss Polski, Miss Supranational oraz Mister Supranational dla telewizji Polsat. Dzięki bogatemu doświadczeniu wykreowała swój własny styl pracy. Jak twierdzi w makijażu liczy się przede wszystkim pasja i serce. Uwielbia podkreślać kobiece piękno i wydobywać atuty. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i na pierwszym miejscu stawia jego potrzeby. Jej wyrafinowany styl zachwyca najbardziej wymagające klientki. W trakcie szkoleń chętnie dzieli się nabytą wiedzą i doświadczeniem.

Justyna Jacek

Justyna Jacek z wykształcenia technik usług kosmetycznych z wizażem i stylizacją oraz certyfikowany szkoleniowiec i trener makijażu. Obecnie prowadzi swoje własne studio urody oraz pracuje jako Nail Artist dla marki Euro Fashion. Aby móc sprostać oczekiwaniom klientek, systematycznie wzbogaca zasób swojej wiedzy, uczęszczając na targi kosmetyczne, szkolenia oraz śledząc najnowsze wydarzenia w świecie kosmetologii i makijażu. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, oraz z klientkami indywidualnymi.

Monika Dopart

Monika Dopart w wykształcenia technik usług fryzjerskich - ogromna wiedza fryzjerska, zdobyta na wielu profesjonalnych szkoleniach oraz nabyte doświadczenie w wieloletniej pracy na stanowisku SENIOR fryzjer. Praca w renomowanych salonach np Maniewski jest gwarancja umiejętności fryzjerskich z "pierwszej linii frontu" pracy fryzjera. Monika w codziennej pracy, jako fryzjer kieruję się indywidualnym podejściem do każdego zadania fryzjerskiego. Jak sama mówi "fryzjerstwo to dla mnie sztuka, gdzie mam pełne pole do popisu i nieskończenie wiele rozwiązań. Kieruję się zasadą „upiększać, a nie wydziwiać” - dlatego też stawiam na precyzję, klasykę i indywidualizm".

Aneta Pukała

Aneta Pukała, zwolenniczka stylu klasycznego inspirowanego przez wielkich kreatorów fryzjerstwa między innymi Vidal Sassoon. Współpracując przez ostatnie lata z Akademią Wierzbicki&Schmidt odkryła swoją pasję i spełniła swoje marzenia uczestnicząc w wielu szkoleniach i projektach. Specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniach w których dąży do perfekcji. 10 lat doświadczenia jako fryzjer, instruktor oraz nauczyciel świadomie zmienia pojęcie fryzjerstwa.

Wioleta Grzybowska

Wykładowca na kierunku Wedding Planner z Florystyką. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Marketing i Zarządzanie, związana z branżą eventową od 2012 roku. Prowadziła własną Agencję Ślubną, przez kilka lat pracowała na stanowisku Managera ds. sprzedaży i organizacji imprez, aktualnie zawodowo związana z jedynym hotelem przy rzeszowskim lotnisku gdzie zatrudniona jest jako Manger ds. sprzedaży i marketingu. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń związanych z wykonywanym zawodem, w tym m.in. kursu Konsultanta Ślubnego i kursu Event Managera potwierdzonych certyfikatami. Zorganizowała setki imprez, konferencji, cateringów. Do każdego projektu podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem. Obok wiedzy nabyła przez dotychczasowe lata spędzone w branży MICE cennego doświadczenia - choć jak sama powtarza "człowiek uczy się przez całe życie".

Ilona Łepko

Ilona Łepko - ukończyła ochronę środowiska na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz studia podyplomowe: zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Absolwentka Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji na kierunku technik usług kosmetycznych z wizażem i stylizacją. Uczestniczka wielu kursów i seminariów dotyczących kosmetyki. Zawodowo związana z dziedziną BHP, prowadzi szkolenia dla pracowników różnych branż i specjalności. Hobbystycznie zajmuje się wizażem, stylizacją paznokci i kosmetyką pielęgnacyjną.

Sabina Mika-Korcz

Sabina Mika-Korcz jest Absolwentką Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji na kierunku Technik usług kosmetycznych z Wizażem i Stylizacją. Ukończyła również kurs Czeladnika z Kosmetyki. Z wykształcenia - mgr Zarządzania na specjalizacji Profesjonalny Manager. Na co dzień swoją pasję do estetyki oraz ładu i składu, wyraża w zawodzie Dekoratora VM salonu odzieżowego. W wolnym czasie zgłębia wiedzę na temat zabiegów kosmetycznych i wizażu. Żaden nowy trend nie umknie jej uwadze. Profesjonalnie podchodzi do każdego zadania i zawsze daje z siebie 120%. W tym wszystkim nie brakuje jej jednak luzu i poczucia humoru, którym zaraża innych.

Monika Kopel

Kosmetyczka i stylistka paznokci. Absolwentka szkoły o profilu technik usług kosmetycznych. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci w Akademii Semilac w Poznaniu pod okiem szkoleniowców takich jak Krzysztof Świrski, Agnieszka Ściepura. Jej pasja to zdobnictwo paznokci oraz wizaż.