Kadra

Anna Dudek

Anna Dudek nauczyciel dyplomowany - odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej i Złotym Krzyżem Zasługi za wieloletnią pracę na rzecz edukacji. Ponad 20 lat związana z kształceniem zawodowym dorosłych. Założycielka czterech placówek oświatowych na Podkarpaciu. Pomysłodawczyni oraz założycielka szkoły. Od 2006 roku Dyrektor Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Katarzyna Dudek

Katarzyna Dudek Wicedyrektor i współzałożycielka Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Dyplomowana kosmetyczka, stylista paznokci, wizażystka, szkoleniowiec. Autorka specjalistycznych branżowych programów szkoleniowych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Założyciel Studio Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Marcin Dudek

Marcin Dudek właściciel Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie. Odpowiedzialny za kadry, finanse, marketing oraz promocję Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie oraz Studio Wizażu i Stylizacji. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej.

Elżbieta Kosydar

Elżbieta Kosydar Prezes Podkarpackiego Klubu Florystów SITO NOT Rzeszów, przewodnicząca komisji egzaminacyjnej Florystyka Izba Rzemieślnicza Rzeszów, nauczyciel akademicki WSI-E Rzeszów. Od 11 lat nauczyciel Florystyki w Szkole Policealne Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie, właścicielka firmy FHUP Ropczyce, autorka trzech książek z zakresu florystyki. Twórca wielu pokazów i wystaw florystycznych.

Natalia Plakhetko

Natalia Plakhetko absolwentka kierunków kosmetologia estetyczna i technologia wytwarzania preparatów kosmetycznych studiów licencjackich oraz studiów magisterskich z specjalizacji medycyna estetyczna wydziału medycznego WSIZ w Rzeszowie, absolwentka studiów podyplomowych przygotowania pedagogicznego, ukończyła szereg kursów oraz brała udział w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalista z zakresu zaawansowanych metod pielęgnacji skóry twarzy i ciała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wykładowca dydaktyczny w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Bernadeta Kopczacka

Bernadeta Kopczacka aktywnie pracująca kosmetyczka z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Pełni funkcję managera Studia Wizażu i Stylizacji. Od początku drogi zawodowej jest związana ze Szkołą Policealną Wizażu i Stylizacji. Kosmetyka to jej największa pasja. Słuchaczom przekazuję zdobywane codziennie doświadczenia oraz wiedzę o funkcjonowaniu gabinetu kosmetycznego. Jej specjalnością są zabiegi pielęgnacyjne, masaż twarzy, stylizacja brwi.

Olga Grzeszek

Olga Grzeszek, plastyk, charakteryzatorka, wizażystka, trener zawodu, szkoleniowiec. Absolwentka socjologii na AGH oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wiedzę o makijażu wyniosła ze szkoły wizażu i charakteryzacji FAM. Zdobytą tam wiedzę wzbogaciła pracą zawodową, pracując jako charakteryzatorka w programie telewizyjnym Milionerzy, Teatrze Ludowym w Krakowie (przedstawienie "Błysk rekina"), Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej ("Proces" w reż. W. Kościelniaka, "Elektra-Twarze" w reż. K. Globisza). Współpracowała również z zespołem Vir podczas kręcenia teledysku do utworu "Nie jeden raz". Podczas nauki pomagałam w tworzeniu etiud studenckich. Współpracowała z firmami kosmetycznymi Golden Rose, Joko Cosmetics, Rouge Bunny Rouge w charakterze szkoleniowca oraz wizażystki regionalnej. Obecnie prowadzi swoje własne studio wizażu oraz pracuje jako szkoleniowiec dla marki Collistar.

Marzena Cetnar

Marzena Cetnar jest absolwentką Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie - technik usług fryzjerskich ze specjalizacją wizaż oraz technik usług kosmetycznych z wizażem & stylizacją. Instruktor fryzjerstwa w Studio Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Główny szkoleniowiec z zakresu nowoczesnych technik fryzjerskich, ponad 10 letnie doświadczenie na stanowisku fryzjera. Ceni nieszablonowość, niezależność i poczucie estetyki.

Dorota Krzych

Dorota Krzych absolwentka Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji. Pracuję jako kosmetyczka w Studio Wizażu i Stylizacji. W szkole prowadzi zajęcia z pracowni kosmetyki z zabiegów pielęgnacyjno-upiększających. Także realizuję się prowadząc kursy ze stylizacji paznokci. Z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą ze Słuchaczami. Specjalnością Doroty są zabiegi pielęgnacyjne oraz stylizacja paznokci.

Anna Padiasek

Anna Padiasek dyplomowana wizażystka, szkoleniowiec Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji. Pasjonat makijażu artystycznego i fotografii. Regularnie pracuję przy sesjach zdjęciowych. Odważna w makijażowych eksperymentach, poprzez które wyraża swoje artystyczne aspiracje.

Katarzyna Jadach

Katarzyna Jadach energiczna wizażystka pochodząca do swojej pracy z pasją, zaangażowaniem i wielkim sercem. Z wykształcenia technik usług fryzjerskich ze specjalizacją stylizacja i wizaż oraz technik usług kosmetycznych. Jej znakiem rozpoznawczym jest profesjonalne i indywidualne podejście do Uczniów i Klientów. Uwielbia niebanalne rozwiązania i pracę z ludźmi. Makijaż jest dla niej sztuką artystyczną, która wydobywa piękno z kobiet dodając im przy tym pewności siebie. Twarz traktuje jak czyste płótno, a kosmetyki jak paletę barw.

Kamila Taracińska

Kamila Taracińska szkoleniowiec i wykładowca na kierunku Stylizacja Paznokci w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Na co dzień Konsultant Ślubny i pasjonat ślubów i wesel. Organizacja eventów to jej żywioł. Z wykształcenia mgr inż. logistyki, e-marketingowiec i doskonały stylista paznokci. Uwielbia piękno i perfekcję. Od lat walczy z ciężką chorobą SMA typu 3.