Kadra

Anna Dudek

Anna Dudek nauczyciel dyplomowany - odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej i Złotym Krzyżem Zasługi za wieloletnią pracę na rzecz edukacji. Ponad 20 lat związana z kształceniem zawodowym dorosłych. Założycielka czterech placówek oświatowych na Podkarpaciu. Pomysłodawczyni oraz założycielka szkoły. Od 2006 roku Dyrektor Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Katarzyna Dudek

Katarzyna Dudek Wicedyrektor i współzałożycielka Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Dyplomowana kosmetyczka, stylista paznokci, wizażystka, szkoleniowiec. Autorka specjalistycznych branżowych programów szkoleniowych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Założyciel Studio Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

Marcin Dudek

Marcin Dudek właściciel Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie. Odpowiedzialny za kadry, finanse, marketing oraz promocję Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie oraz Studio Wizażu i Stylizacji. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej.

Elżbieta Kosydar

Elżbieta Kosydar Prezes Podkarpackiego Klubu Florystów SITO NOT Rzeszów, przewodnicząca komisji egzaminacyjnej Florystyka Izba Rzemieślnicza Rzeszów, nauczyciel akademicki WSI-E Rzeszów. Od 11 lat nauczyciel Florystyki w Szkole Policealne Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie, właścicielka firmy FHUP Ropczyce, autorka trzech książek z zakresu florystyki. Twórca wielu pokazów i wystaw florystycznych.

Natalia Plakhetko

Natalia Plakhetko absolwentka kierunków kosmetologia estetyczna i technologia wytwarzania preparatów kosmetycznych studiów licencjackich oraz studiów magisterskich z specjalizacji medycyna estetyczna wydziału medycznego WSIZ w Rzeszowie, absolwentka studiów podyplomowych przygotowania pedagogicznego, ukończyła szereg kursów oraz brała udział w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalista z zakresu zaawansowanych metod pielęgnacji skóry twarzy i ciała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wykładowca dydaktyczny w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Pełni funkcję managera w Studio Wizażu i Stylizacji.

Bernadeta Kopczacka

Bernadeta Kopczacka aktywnie pracująca kosmetyczka z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Od początku drogi zawodowej jest związana ze Szkołą Policealną Wizażu i Stylizacji. Kosmetyka to jej największa pasja. Słuchaczom przekazuję zdobywane codziennie doświadczenia oraz wiedzę o funkcjonowaniu gabinetu kosmetycznego. Jej specjalnością są zabiegi pielęgnacyjne, masaż twarzy, stylizacja brwi.

Olga Grzeszek

Olga Grzeszek, plastyk, charakteryzatorka, wizażystka, trener zawodu, szkoleniowiec. Absolwentka socjologii na AGH oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wiedzę o makijażu wyniosła ze szkoły wizażu i charakteryzacji FAM. Zdobytą tam wiedzę wzbogaciła pracą zawodową, pracując jako charakteryzatorka w programie telewizyjnym Milionerzy, Teatrze Ludowym w Krakowie (przedstawienie "Błysk rekina"), Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej ("Proces" w reż. W. Kościelniaka, "Elektra-Twarze" w reż. K. Globisza). Współpracowała również z zespołem Vir podczas kręcenia teledysku do utworu "Nie jeden raz". Podczas nauki pomagałam w tworzeniu etiud studenckich. Współpracowała z firmami kosmetycznymi Golden Rose, Joko Cosmetics, Rouge Bunny Rouge w charakterze szkoleniowca oraz wizażystki regionalnej. Obecnie prowadzi swoje własne studio wizażu oraz pracuje jako szkoleniowiec dla marki Collistar.

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji Rzeszów SPWIS kosmetyka fryzjerstwo wizaż szkoła policealna

Izabela Zięba-Paluch

Izabela Zięba-Paluch Makijażystka i miłośniczka błysku. W pracy stawiam przede wszystkim na obsługę i zadowolenie klientki oraz podkreślenie jej naturalnej urody. Doświadczenie zdobywałam w pracy w perfumerii Sephora oraz jako makijażystka takich marek jak Bobbi Brown czy Shiseido. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzałam na szkoleniach między innymi u takich wizażystów jak Ewelina Zych, Marta Gąska czy Karolina Matraszek. Artystycznie spełniam się także wykonując makijaże na Instagram gdzie kieruje się zasadą „braku reguł w makijażu” dzięki czemu mogę tworzyć to co czuje.

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji Rzeszów SPWIS kosmetyka fryzjerstwo wizaż szkoła policealna

Patrycja Stec

Pasjonatka koloru, mody i sztuki. Wykształcenie plastyczne i intuicję wykorzystuje w pracy wizażysty, a jej doświadczenie jest poparte publikacjami w magazynach modowych oraz współpracą w projektach artystycznych. Swoją wiedzę zdobywała od najlepszych profesjonalistów w Polsce. Pracuje zarówno z klientem indywidualnym, jak i na planie sesji zdjęciowych. Kolorystka i stylistka, od niedawno również szkoleniowiec. Prywatnie zajmuje się projektowaniem wnętrz.

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji Rzeszów SPWIS kosmetyka fryzjerstwo wizaż szkoła policealna

Agnieszka Nawrocka

Swoją podróż w świat fryzjerstwa rozpoczęła 18 lat temu w Europejskiej Szkole Stylizacji w Warszawie o kierunku fryzjer. W dalszej drodze ukończyła liczne kursy zaawansowane, szkolenia fryzjerskie z zakresu koloryzacje, strzyżenia oraz pielęgnacja włosa. Finalnie zdobyła tytuł Mistrza z przygotowaniem pedagogicznym. Entuzjasta fryzjerstwa, pełna energii i zawsze gotowa do działania aby w pełni spełnić oczekiwania klienta...

Wioleta Grzybowska

Wykładowca na kierunku Wedding Planner z Florystyką. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Marketing i Zarządzanie, związana z branżą eventową od 2012 roku. Prowadziła własną Agencję Ślubną, przez kilka lat pracowała na stanowisku Managera ds. sprzedaży i organizacji imprez, aktualnie zawodowo związana z jedynym hotelem przy rzeszowskim lotnisku gdzie zatrudniona jest jako Manger ds. sprzedaży i marketingu. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń związanych z wykonywanym zawodem, w tym m.in. kursu Konsultanta Ślubnego i kursu Event Managera potwierdzonych certyfikatami. Zorganizowała setki imprez, konferencji, cateringów. Do każdego projektu podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem. Obok wiedzy nabyła przez dotychczasowe lata spędzone w branży MICE cennego doświadczenia - choć jak sama powtarza "człowiek uczy się przez całe życie".

Ilona Łepko

Ilona Łepko - ukończyła ochronę środowiska na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz studia podyplomowe: zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Absolwentka Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji na kierunku technik usług kosmetycznych z wizażem i stylizacją. Uczestniczka wielu kursów i seminariów dotyczących kosmetyki. Zawodowo związana z dziedziną BHP, prowadzi szkolenia dla pracowników różnych branż i specjalności. Hobbystycznie zajmuje się wizażem, stylizacją paznokci i kosmetyką pielęgnacyjną.

Sabina Mika-Korcz

Sabina Mika-Korcz jest Absolwentką Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji na kierunku Technik usług kosmetycznych z Wizażem i Stylizacją. Ukończyła również kurs Czeladnika z Kosmetyki. Z wykształcenia - mgr Zarządzania na specjalizacji Profesjonalny Manager. Na co dzień swoją pasję do estetyki oraz ładu i składu, wyraża w zawodzie Dekoratora VM salonu odzieżowego. W wolnym czasie zgłębia wiedzę na temat zabiegów kosmetycznych i wizażu. Żaden nowy trend nie umknie jej uwadze. Profesjonalnie podchodzi do każdego zadania i zawsze daje z siebie 120%. W tym wszystkim nie brakuje jej jednak luzu i poczucia humoru, którym zaraża innych.

Monika Kopel

Kosmetyczka i stylistka paznokci. Absolwentka szkoły o profilu technik usług kosmetycznych. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci w Akademii Semilac w Poznaniu pod okiem szkoleniowców takich jak Krzysztof Świrski, Agnieszka Ściepura. Jej pasja to zdobnictwo paznokci oraz wizaż.