Fryzjerstwo

KURS FRYZJERSTWA PRO INTENSIVE

PRO INTENSIVE – dwutygodniowy intensywny kurs fryzjerski. 
data rozpoczęcia: 25 marca 2024r. godz 8.30
data zakończenia: 09 kwietnia 2024r.

Kurs Fryzjerski PRO INTENSIVE


Kurs upięć ślubnych i okolicznościowy – 7h – indywidualny – 800zł

Przygotowanie stanowiska pracy – wyposażenie, akcesoria, kosmetyki, przygotowanie włosów klientki, dobór preparatów do stylizacji i falowanie włosów, lekkie fale na lokówkę z podpięciem do tyłu upięcie z luźnych fal, wysokie upięcie z luźnych warkoczy, luźny niski kok, praca na główkach treningowych.


Keratynowe Prostowanie Włosów – 7h – indywidualny – 1200zł

Budowa włosa, podział ze względu na porowatość. Wskazania, przeciwwsazania oraz narzędzia i akcesoria.Zasady działania keratyny na włosy. Efekty keratynowego prostowania oraz zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu. Wykonanie samodzielne zabiegu na modelce.


Strzyżenie męskie – 7h – indywidualny – 850zł

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną na główkach treningowych / lub modelach pod okiem trenera.

  • 1. Techniki strzyżeń męskich: klasycznych, sportowych, fryzura na jeża, fade, podcięcie i fryzura z przedziałkiem bocznym – teoria i różnice w fryzurach.
  • 2. Geometria strzyżeń męskich.
  • 3. Wykonanie strzyżenia męskiego różnymi metodami na główce lub modelach.

Na kurs należy przynieść: nożyczki, degażówki, grzebienie (minimum 2), maszynka do strzyżenia z nakładkami, trymer z nakładką golącą. Pozostałe niezbędne preparaty i narzędzia zapewnia szkoła.


Chcesz się zapisać na kurs?
1. Zadzwoń do nas i ustal datę & godzinę kursu tel. 17 873 17 41 Zapraszamy!.
2. Jeżeli możesz zorganizuj swoją modelkę która będzie miała wykonany zabieg na sobie.
3. Wpłać 200zł zadatek na konto bankowe: MBANK Rzeszów 84 1140 2004 0000 3902 7755 8672 – reszta kwoty płatna w dniu kursu (jeżeli nie przyjdziesz na kurs lub zmienisz datę zadatek przepada).
4. W dniu kursu należy wypełnić kartę słuchacza kursu w sekretariacie szkoły na jej podstawie po kursie otrzymasz dyplom oraz zaświadczenie na druku MEiN o ukończeniu kursu.