O nas

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie nieprzerwanie istnieje od 2006 roku. Jesteśmy placówką niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Jej pomysłodawcą, założycielem oraz Dyrektorem jest Pani mgr Anna Dudek. Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem. Szkoła oferuje kształcenie w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym na wielu kierunkach. Placówka oferuje również szeroki zakres kursów zawodowych. Szkoła jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem: 2.18/00118/2024. Przy szkole działa zupełnie samodzielny, profesjonalnie wyposażony gabinet kosmetyczno-fryzjerski Studio Wizażu i Stylizacji.

Wybierz SPWIS Rzeszów !

Wybierając naszą szkołę, możesz liczyć na nasze wsparcie i opiekę sekretariatu w każdej sprawie a do każdego słuchacza podchodzimy bardzo indywidualnie !

* na każdym kierunku uczymy od podstaw

* możesz zrezygnować z nauki w każdym momencie – bez dodatkowych opłat – kar umownych,

* już na pierwszych zajęciach otrzymasz harmonogram zajęć na cały semestr

* w przypadku choroby usprawiedliwiamy nieobecność, pomagamy przy nadrobieniu zająć oraz przy egzaminach

* na zajęciach wystarczy utrzymać 50% frekwencji

* na kierunku TUK posiadasz status ucznia, możesz liczyć na zaświadczenie do rent i zasiłków, legitymacje

Nasza Szkoła jako placówka edukacyjna kładzie bardzo duży nacisk na kształcenie praktyczne. Nasi Słuchacze po zakończeniu nauki są samodzielni na rynku pracy, podejmując pracę zarobkową lub zakładając własną działalność gospodarczą.  Nasza kadra to ludzie na co dzień pracujący w swoim zawodzie jako nauczyciele, praktykujące: kosmetyczki, wizażystki, fryzjerki, florystki, krawcowe.

Zapraszam Anna Dudek