Kosmetyka


Kurs pielęgnacji cery – 16h / 2 dniowy – indywidualny – 2000zł

Dobór preparatów do poszczególnych cer, wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegów, maski kosmetyczne – rodzaje i właściwości, masaż  twarzy i automasaż, preparaty i narzędzia, metodyka zabiegów, ćwiczenia.


Kurs Mezoterapia Mikroigłowa – 8h – indywidualny 800zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu efekty, rodzaje mezoterapii. Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs Meso BB Glam – 8h – indywidualny 800zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru pigmentów, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu . Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs Mezoterapia Mikroigłowa + Meso BB Glam – 8h – indywidualny 1000zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu efekty, rodzaje mezoterapii. Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs przedłużania rzęs 1:1 – 7h – indywidualny 1499zł

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs  metodą: 1:1


Kurs przedłużania rzęs 2D-8D – 7h – indywidualny 1499zł

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs  metodą: 2:1 + VolumeLashes 2-8D


Kurs stylizacji brwi Henna Brow – 8h – indywidualny – 800zł.

Szkolenie z zakresu stylizacji brwi metodą Henna Brow, wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu, kształty brwi, preparaty i narzędzia, metodyka zabiegu, geometria oraz architektura brwi – proporcje twarzy. Samodzielne wykonanie zabiegu -praca na modelce.


Kurs liftingu i laminacji rzęs – 5h – indywidualny – 800zł

Lifting, laminacja i  botox rzęs – na czym polegają,  wskazania oraz przeciwwskazania, preparaty i narzędzia oraz wybór odpowiednich form liftingu, metodyka zabiegu, technika prawidłowego uniesienia rzęs na silikonowy wałek  – długotrwały efekt podkręcenia i uniesienia rzęs, koloryzacja rzęs – dobór pigmentów, pielęgnacja rzęs po zabiegu, zalecenia dla klienta – praca na modelce.


Kurs liftingu i laminacji brwi – 5h – indywidualny – 800zł

Wskazania oraz przeciwwskazania, działanie preparatów oraz zasady pielęgnacji, techniki nakładania produktu oraz dobór kształtu do klienta, geometria oraz architektura brwi, metodyka zabiegu, wykonanie samodzielnej stylizacji brwi na swojej modelce.


Kurs mezoterapii mikroigłowej twarz + skóra głowy – 8h – indywidualny – 1000zł

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru preparatów do problemów skóry głowy i włosów, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu efekty, rodzaje mezoterapii. Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs depilacji laserowej – 7h – indywidualny – 1000zł

Bhp i zasady pracy lasera, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, klasyfikacja klienta do zabiegu, zgoda klienta na zabieg, praktyczne wykonanie depilacji laserowej na modelce. Praca na platformie medycznie SPEED LIGHT PLATINIUM.


Kurs z laseroterapii – 14h / 2 dniowy – indywidualny – 1999zł

Bhp i zasady pracy lasera, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, klasyfikacja klienta do zabiegu, zgoda klienta na zabieg, praktyczne wykonanie zabiegów laseroterapii na modelce:
a) depilacja laserowa laserem diodowym
b) zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne laserem E-light
c) usuwanie tatuażu
d) peeling węglowy


Chcesz się zapisać na kurs?
1. Zadzwoń do nas i ustal datę & godzinę kursu tel. 17 873 17 41 Zapraszamy!.
2. Jeżeli możesz zorganizuj swoją modelkę która będzie miała wykonany zabieg na sobie (przy zabiegu mezoterapii modelka ponosi cenę ampułek – ok 100zł).
3. Wpłać 200zł zadatek na konto bankowe: MBANK Rzeszów 84 1140 2004 0000 3902 7755 8672 – reszta kwoty płatna w dniu kursu (jeżeli nie przyjdziesz na kurs lub zmienisz datę zadatek przepada).
4. W dniu kursu należy wypełnić kartę słuchacza kursu w sekretariacie szkoły na jej podstawie po kursie otrzymasz dyplom oraz zaświadczenie na druku MEiN o ukończeniu kursu.