Kosmetyka


Kurs pielęgnacji cery – 16h / 2 dniowy – indywidualny – 2000zł.

Dobór preparatów do poszczególnych cer, wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegów, maski kosmetyczne – rodzaje i właściwości, masaż  twarzy i automasaż, preparaty i narzędzia, metodyka zabiegów, ćwiczenia.


Kurs Mezoterapia Mikroigłowa – 6h – indywidualny 800zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu efekty, rodzaje mezoterapii. Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs Meso BB Glam – 6h – indywidualny 800zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru pigmentów, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu . Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs Mezoterapia Mikroigłowa + Meso BB Glam – 8h – indywidualny 1200zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu efekty, rodzaje mezoterapii. Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs przedłużania rzęs 1:1 – 7h – indywidualny 1499zł.

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs  metodą: 1:1


Kurs przekłuwania uszu – 3h – indywidualny 500zł.

Szkolenie praktyczno-teoretyczne z zakresu przekłuwania uszu. W programie szkolenia Informacje ogólne i BHP w gabinecie kosmetycznym. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz zasady dezynfekcji i sterylizacji, akcesoria oraz preparaty. Przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie do zabiegu, wykonanie zabiegu krok po kroku, najczęstsze błędy w praktyce, zalecenia dla Klienta. Kurs odbywa się na sztucznym uchu lub na modelce.


Kurs przedłużania rzęs 2D-8D – 7h – indywidualny 1499zł.

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs  metodą: 2:1 + VolumeLashes 2-8D


Kurs Henna Brow – architektura i geometria – 8h – indywidualny – 800zł.

Szkolenie z zakresu stylizacji brwi metodą Henna Brow, wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu, kształty brwi, preparaty i narzędzia, metodyka zabiegu, geometria oraz architektura brwi – proporcje twarzy. Samodzielne wykonanie zabiegu -praca na modelce.


Kurs liftingu i laminacji rzęs – 5h – indywidualny – 800zł.

Lifting, laminacja i  botox rzęs – na czym polegają,  wskazania oraz przeciwwskazania, preparaty i narzędzia oraz wybór odpowiednich form liftingu, metodyka zabiegu, technika prawidłowego uniesienia rzęs na silikonowy wałek  – długotrwały efekt podkręcenia i uniesienia rzęs, koloryzacja rzęs – dobór pigmentów, pielęgnacja rzęs po zabiegu, zalecenia dla klienta – praca na modelce.


Kurs liftingu i laminacji brwi – 5h – indywidualny – 800zł.

Wskazania oraz przeciwwskazania, działanie preparatów oraz zasady pielęgnacji, techniki nakładania produktu oraz dobór kształtu do klienta, geometria oraz architektura brwi, metodyka zabiegu, wykonanie samodzielnej stylizacji brwi na swojej modelce.


Kurs mezoterapii mikroigłowej twarz + skóra głowy – 8h – indywidualny – 1000zł.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, mechanizm działania i wpływ zabiegu na skórę, korzyści z zabiegu, preparaty i aparatura do zabiegu – zasady doboru preparatów do problemów skóry głowy i włosów, przebieg technologiczny, zasady bezpiecznego wykonania zabiegu efekty, rodzaje mezoterapii. Samodzielne wykonanie zabiegu na modelce.


Kurs depilacji laserowej – 7h – indywidualny – 1299zł.

Bhp i zasady pracy lasera, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, klasyfikacja klienta do zabiegu, zgoda klienta na zabieg, praktyczne wykonanie depilacji laserowej na modelce. Praca na platformie medycznie SPEED LIGHT PLATINIUM.


Kurs z laseroterapii – 14h / 2 dniowy – indywidualny – 2499zł.

Bhp i zasady pracy lasera, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, klasyfikacja klienta do zabiegu, zgoda klienta na zabieg, praktyczne wykonanie zabiegów laseroterapii na modelce:
a) depilacja laserowa laserem diodowym
b) zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne laserem E-light
c) usuwanie tatuażu
d) peeling węglowy


Kurs henna tradycyjna pudrowa i żelowa oraz Henna Brow – 8h – indywidualny – 1200zł.

Przygotujmy Cię do kompleksowego i profesjonalnego wykonania wizerunku brwi metodą Brow Design. Przekazujemy wiedzę z zakresu antropometrii brwi (architektura i geometria).
Poznasz 5 zasad poprawnej stylizacji brwi:
– Diagnoza
– Mapowanie
– Koloryzacja
– Regulacja
– Makijaż


Chcesz się zapisać na kurs?
1. Zadzwoń do nas i ustal datę & godzinę kursu tel. 17 873 17 41 Zapraszamy!.
2. Jeżeli możesz zorganizuj swoją modelkę która będzie miała wykonany zabieg na sobie (przy zabiegu mezoterapii modelka ponosi cenę ampułek – ok 100zł).
3. Wpłać 200zł zadatek na konto bankowe: MBANK Rzeszów 84 1140 2004 0000 3902 7755 8672 – reszta kwoty płatna w dniu kursu (jeżeli nie przyjdziesz na kurs lub zmienisz datę zadatek przepada).
4. W dniu kursu należy wypełnić kartę słuchacza kursu w sekretariacie szkoły na jej podstawie po kursie otrzymasz dyplom oraz zaświadczenie na druku MEiN o ukończeniu kursu.