Stylizacja Paznokci


Kurs Manicure Hybrydowy – 8h – indywidualny, koszt 800zł

Budowa paznokci, wskazania i przeciwwskazania, choroby. Materiały i narzedzia niezbędne do zabiegu takie jak pilniki i ich gradacja, lampa, frezy. Wykonanie samodzielnie stylizacji hybrydowej na modelce, sobie lub fantomie dłoni (przygotowanie skórek i paznokci, techniki piłowania paznokci pilnikami, przygotowanie płytki paznokciowej aby stylizacja była trwała, nakładanie i dobór bazy hybrydowej, idealny kształt. Zdejmowanie stylizacji za pomocą frezarki.


Kurs Przedłużania i Stylizacji Paznokci żel UV – 8h – indywidualny, koszt 1000zł

Budowa paznokci, wskazania i przeciwwskazania, choroby paznokci. Materiały i narzedzia niezbędne do zabiegu takie jak pilniki i ich gradacja, lampa, frezy,cążki, nożyczki. Dybór szablonu do kształtu paznokci. Przygotowanie płytki paznokcia pod przedłużanie UV. Dopasowanie szablonu – techniki nacinania szablonu do linii hyponychium. Prawidłowa budowa – migdał salonowy. Zaciskanie oraz modelowanie paznokcia – wysmuklanie paznokcia, praca z frezarką. Wykonanie samodzielnie przedłużenia paznokci na modelce, sobie lub fantomie dłoni.


Kurs Peedicure – 2 dniowy – 16h / 2 dniowy – indywidualny, koszt 1600zł

Budowa paznokci, wskazania i przeciwwskazania, choroby paznokci oraz choroby skóry stóp. Materiały i narzedzia niezbędne do zabiegu takie jak pilniki i ich gradacja, lampa, frezy, cążki i nożyczki. Przygotowanie płytki paznokcia pod stylizację hybrydową. Przygotowanie skóry stopy do zabiegu pedicure, kąpiel, masaż, maski i preparaty podologiczne. Prawidłowa budowa, kształt i piłowanie paznokcia stopy. Przygotowanie płytki paznokcia pod stylizację hybrydową, prawidłowe opracowanie pięty i skóry podstopia. Praca z frezarką. Wykonanie samodzielnie zabiegu pedicure na modelce.


Chcesz się zapisać na kurs?
1. Zadzwoń do nas i ustal datę & godzinę kursu tel. 17 873 17 41 Zapraszamy!.
2. Jeżeli możesz zorganizuj swoją modelkę która będzie miała wykonany bezpłatnie zabieg na sobie.
3. Wpłać 200zł zadatek na konto bankowe: MBANK Rzeszów 84 1140 2004 0000 3902 7755 8672 – reszta kwoty płatna w dniu kursu (jeżeli nie przyjdziesz na kurs lub zmienisz datę zadatek przepada).
4. W dniu kursu należy wypełnić kartę słuchacza kursu w sekretariacie szkoły na jej podstawie po kursie otrzymasz dyplom oraz zaświadczenie na druku MEiN o ukończeniu kursu.